Authenticity

Provozovatel, usilovně si střežíce své dobré jméno v oblasti originálního značkového a luxusního zboží, které si buduje od roku 2010, zaručuje, že veškeré zboží nabízené a zakoupené v internetového obchodu  je originální a autentické.

Pokud by zboží nebylo originální, má kupující kdykoliv právo na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení plné výše kupní ceny.

Provozovatel v případě komisního prodeje zboží provede před přijetím zboží do prodeje prověření originality u výrobce, pokud toto výrobce zajišťuje. V případě, že originalita bude zabezpečena originálním kupním dokladem zájemce o komisní prodej, přiloží tento originální doklad ke zboží. V případě, že zájemce  komisní prodej nepředloží originál kupního dokladu a nebo, nebude možno originalitu zboží ověřit u výrobce, není možné aby zájemce o komisní prodej poskytoval garanci osobním čestným prohlášením. V takovémto případě nemůže internetový obchod ručit budoucímu kupujícímu za originalitu, o čemž bude budoucí kupující informován před koupí zboží.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.